Formularz kontaktowy

Wypełnij formularz, zapytaj o najlepszą ofertę 


Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zawarciem nowej umowy lub rozszerzeniem istniejącej umowy o nowe usługi zachęcamy do kontaktu przez poniższy formularz. Konsultant sprawdzi warunki techniczne, skontaktuje się najszybciej jak to możliwe, przedstawi warunki promocji, a także  zaproponuje przesłanie umowy na dowolnie wskazany adres umowy bezpłatnym kurierem.

Działając w zgodzie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w skrócie RODO informujemy, że wysyłając formularz akceptujesz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych dotyczących usług i produktów Autoryzowanego Partnera oraz podmiotów współpracujących. Informujemy, iż użytkownikowi przysługuje prawo do dostępu do swoich danych, ich edytowania oraz prawdo do bycia zapomnianym. Więcej w zakładce polityka prywatności.

Imię i nazwisko

Jestem już klientem Netii
TakNie

Telefon kontaktowy

E-mail kontaktowy

Preferowany kontakt zwrotny
TelefonE-mail

Godziny kontaktu telefonicznego

Adres instalacji - miasto

kod pocztowy

Ulica

Numer budynku

Chcę zamówić
InternetTelewizja osobistaTelefon

Dodatkowe informacje

 

Przypominamy również, że realizacja wszystkich usług jest ograniczona możliwościami technicznymi operatora. Wypełnienie formularza nie jest równoznaczne z zawarciem umowy. Podane dane służą jedynie weryfikacji technicznej możliwości świadczenia usług. Prosimy nie zgłaszać za pośrednictwem formularza awarii, reklamacji i przedłużenia umowy. W powyższych sprawach prosimy o skorzystanie z zakładki kontakt