Internet

Sprawdź czy jesteś w zasięgu światłowodów – Internet nawet do 1 Gb/s – zadzwoń tel. 56-655-00-55

Internet Stacjonarny w wariantach dopasowanych do Twoich potrzeb wraz z zaawansowanym routerem Netia Spot bez dodatkowych opłat. Skorzystaj z aktualnej promocji, sam zdecyduj na jaki okres podpiszesz umowę i ciesz się najszybszą i najtańszą usługą.

Internet20/50/150/300 Mb/s
bez limitu danych
500 Mb/s
bez limitu danych
Abonament
Umowa na 24 m-ce

tylko 50 zł/mies.

 tylko 60 zł/mies.

Umowa na czas nieokreślony lub 9 miesięcy

Zapytaj o ofertęZapytaj o ofertę
Promocja
Zapytaj o rabat
specjalne oferty
w wybranych lokalizacjach
specjalne oferty
w wybranych lokalizacjach
Dodatkowe korzyściROUTER Wifi – Netia Spot za 0 zł
Całkowity koszt założenia

tylko 49 zł przy umowie na 24 m-ce

 

tylko 49 zł przy umowie na 24 m-ce

 

Jak zamówić usługi?

Zapraszamy
do kontaktu
przez telefon
56 655 00 55
507 142 756

ZADZWOŃ
przez formularz
oddzwonimy

WYPEŁNIJ
lokalnie
w Salonie Netii

LOKALIZACJE
Dodatkowo w ofercie
Netia Spot za 0 zł

Bezprzewodowe serce Twojego domu lub biura. Wreszcie możesz pozbyć się plątaniny kabli i wygodnie korzystać z sieci w dowolnym miejscu. Teraz cała rodzina może wspólnie surfować po internecie. Nieważne, czy korzystasz z komputera stacjonarnego, laptopa, drukarki, smartfonu, telewizora czy konsoli do gier – wszystkie urządzenia perfekcyjnie współpracują z Netia Spotem.

Dostęp do fon WiFi za 0 zł


Fon jest globalną siecią WiFi stworzoną przez ludzi z całego świata. Każdy z członków społeczności Fon zgadza się by dzielić niewielką część swojego domowego WiFi. W zamian otrzymuje dostęp do WiFi w ponad 13,4 mln miejsc w Polsce i na całym świecie, bez dodatkowych opłat. W Polsce Netia jest jedynym operatorem oferującym usługę Fon.

 


Niniejsza informacja nie stanowi Oferty Handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy. Wszystkie informacje są oparte na SWP Netia S.A. i Internetia Sp. z o.o. dostępnych w najbliższym Salonie. Ceny i promocje obowiązują w ramach infrastruktury Grupy Netia przy korzystaniu z e-Faktury. Oferta ograniczona terytorialnie.