Salon sprzedaży Netia – Toruń

Szukasz usług multimedialnych skrojonych na miarę Twoich potrzeb? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Salon Netia w Toruniu to miejsce, w którym porozmawiasz z konsultantem i ustalisz szczegóły usługi. Zachęcamy do skorzystania z możliwości zademonstrowania działania Telewizji Osobistej oraz wszystkich jej dodatkowych funkcjonalności. Obecnie proponujemy naszym klientom nowoczesną usługę GigaNagrywarki. Chętnie wyjaśnimy, na czym dokładnie polega atrakcyjność tego rozwiązania i jak można wykorzystać jego potencjał. Staramy się sprostać indywidualnym oczekiwaniom każdego klienta, dopasowując do nich szczegółową ofertę multimedialną.

Zapraszamy do naszego salonu Netia od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 oraz w sobotę: 10-14. Jeśli nie odpowiadają Ci godziny otwarcia, nic straconego – możesz umówić się z naszym konsultantem na odpowiedni termin wizyty. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie, aby ustalić szczegóły spotkania.

Jesteśmy jednym z głównych przedstawicieli firmy Netia. Realizujemy swoje usługi w Toruniu – zarówno telewizyjne, jak i internetowe. Sprawdź, jakie zalety wyróżniają nas na tle konkurencji! Gwarantujemy atrakcyjne ceny i preferencyjne terminy obowiązującej umowy. Nie musisz wiązać się z nami na kilka lat – proponujemy również usługi na krótsze okresy, w zależności od indywidualnych oczekiwań klienta. Przekonaj się, dlaczego zaufało nam tak wiele osób, które cenią sobie komfort korzystania z nowoczesnych multimediów – zapraszamy do naszego biura obsługi!

Zapraszamy do naszego salonu sprzedaży usług Netii.
U nas poznasz najkorzystniejszą ofertę! Zademonstrujemy naszą Telewizję Osobistą wraz z przełomową usługą GigaNagrywarka.

Salon Netii
ul. Szosa Chełmińska 58
87-100 Toruń
tel. 56-655-00-55, 507-142-756
poniedziałek – piątek 9-17
sobota 10-14
Nie pasują Ci godziny otwarcia umów się z konsultantem na pasującą godzinę telefonicznie
507-142-756